• 1

Stanisław Knaflewski


... ma przeszło 20 lat doświadczenia w inwestycjach i wpieraniu rozwoju firm. Pracował przez 12 lat jako partner w Enterprise Investors, wiodącej firmie private equity w Europie Środkowo-Wschodniej, prowadząc inwestycje przede wszystkim w sektorze produkcji przemysłowej oraz branży farmaceutycznej. Wcześniej pracował cztery lata w Boston Consulting Group, czołowej firmie doradztwa strategicznego, w Paryżu i Warszawie. Stanisław Knaflewski pracował także jako ekspert w zakresie zaawansowanych technologii i innowacji w przemyśle dla Banku Światowego i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Posiada wieloletnie doświadczenie jako członek i przewodniczący rad nadzorczych, w tym spółek giełdowych.

Stanisław Knaflewski ukończył studia MBA w INSEAD w Fontainebleau, a także studia magisterskie z prawa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, z prawa europejskiego w College of Europe w Brugii oraz studia podyplomowe na MIT w Cambridge/USA.

 

Aleksander Wasiukiewicz


... jest współzałożycielem i wspólnikiem Altamiry. Oprócz tego, jako pracownik Uniwersytetu Warszawskiego, z radością zajmował się komercjalizacją wiedzy (fizyka, chemia, informatyka) wypracowanej na uczelni. Wcześniej pracował w Nokii i Enterprise Investors. Aleksander Wasiukiewicz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej (mgr inż.) oraz INSEAD (MBA).

 

Altamira zainwestowała w...